8. kolo A-tým SK Tlustice - FK Lety 0:2 (0:1)

12.10.2019 14:58

8. kolo SK Tlustice - FK Lety 0:2 (0:1) Měchura, Veselý

Sestava: Sňozík - Cipra, Kustoš, Pospíšil, Marek Baubín - Dominik Kischer (81. Janich), Kratochvíl, Hřebeček, Jiří Kischer (87. Krtek) - Chalupa (85. Veselý), Měchura

Nováček soutěže zlobil až do 87. minuty, kdy skóroval střídající Veselý. Utkání bylo hráno na nerovném terénu, který více vyhovoval nadšeně bojujícím domácím. Hosté od počátku pozorně bránili a čekali na svou příležitost. První šanci měl Jiří Kischer, který si naběhl za obranu domácích, brankář včasným vyběhnutím jej nastřelil, ale míč minul prázdnou branku. Chvíli nato dorážel míč po rohu Měchura, trefil však z bezprostřední blízkosti jen náruč domácího brankáře. Domácí zahrozili v 34. minutě, kdy se po kombinaci dostal domácí hráč ke střele z hranice pokutového území, prudkou střelu vyrazil Sňozík na roh. Hosté skórovali v 41. minutě, po narážečce s Ciprou unikl po křídle Dominik Kischer, jeho prudký centr hlavičkoval do sítě Měchura - 0:1. Druhý poločas měl podobný průběh domácí se tlačili před branku, ale hosté zodpovědně bránili. Příležitost ke gólu měl Pospíšil, který po rohu vystřelil, ale jeho volej mířil nad břevno domácí branky. Domácí ohrozili branku hostů o chvíli později, prudkou střelu vyrazil Sňozík a Pospíšil odkopl míč do bezpečí. Závěrečný nápor domácích uťal Veselý, který unikl po křídle a jeho křižná přízemní střela skončila v domácí brance - 0:2.