8. kolo A-tým SK Černolice - FK Lety 2:2 PK 4:5

14.10.2018 07:10

8. kolo SK Černolice - FK Lety 2:2 PK 4:5 Chalupa, Jarolím

Pokutové kopy proměnili Jarolím, Josef Baubín, Rosenkranz, Janich, Sňozík, neproměnili Chalupa, Cipra

Sestava: Sňozík - Janich, Šmerda (70. Rosenkranz), Josef Baubín, Marek Baubín - Dominik Kischer, Cipra, Jarolím, Martin Kischer (73. Koníček) - Chalupa, Turek (46. Hruška)

Derby mělo šťávu, náboj a nakonec byli šťastnější hosté. Domácí měli od počátku o trochu více ze hry, ale šance se rodily na obou stranách. Nejprve domácí Loučka v jasné šanci hlavičkoval nad branku hostů, z protiútoku se dostal do šance Jarolím, jeho střelu vyrazil domácí brankář na roh. Z něj hlavičkoval Šmerda, jeho hlavičku domácí brankář znovu vyrazil na roh. Poté domácí převzali otěže hry a svůj tlak zúžitkovali ve vedoucí branku, v 39. minutě převzal míč domácí Franěk před pokutovým územím a jeho přesná střela skončila v síti. Chvílui natosi naběhl Jarolím za domácí obranu, ale jeho střelu vyrazil nohou domácí brankář. Druhý poločas začali domácí náporem, aby vstřelili uklidňující druhý gól. Hosté přežili tři gólovky mezi 54. a 56. minutou. Když se hra začala vyrovnávat, v pokutovém území hostů se nejlépe zorientoval Loučka a dorazil míč do sítě Sňozíka. Hosté nerezignovali, nejprve zahrozil Josef Baubín, jeho střela zpoza vápna však skončila nad. V 75. minutě přihrál Jarolím Chalupovi a jeho střela skončila v domácí síti - 2:1. Pět minut nato se uvolnil Jarolím a z 20 metrů překvapil domácího brankáře - 2:2. V závěru spálil obrovskou šanci na vítězství Chalupa, jeho dorážka v bezprostřední blízkosti skončila nad břevnem domácí branky! Při penaltách byli šťastnější hosté, kdy sedmou sérii rozhodl Sňozík.