7. kolo: FK Lety - Jílové 0:1 (0:0)

30.09.2007 00:00 FK Lety - Jílové 0:1 (0:0)
Zápas s leadrem tabulky přinesl bojovný a pohledný fotbal, ve kterém vše bral šťastnější. První poločas byl vyrovnaný, hra se hlavně pohybovala od jednoho trestného území k druhému. Domácí se favoritovi vyrovnali bojovností a nasazením. Hosté si za celý první poločas nevypracovali jasnou gólovou příležitost, domácí měli v 17. minutě šanci, ale rychlý protiútok Zdanovce vychytal hostující brankář.
Druhý poločas začal náporem hostů, hra se odehrávala před pokutovým územím domácích, ale žádná tutovka se nekonala. Po 15 minutách se domácí vymanili z náporu a vyrovnali hru. Největší šanci měl opět Zdanovec, ale jeho střela šla těsně nad hostující brankou. V 79. minutě podnikli hosté rychlý protiútok, domácí Mukuna nešetrně zavadil o hostujícího útočníka v pokutovém území a hosté dostali výhodu penalty. Z ní se ujali vedení - 0:1. Domácí se snažili vyrovnat, míč několikrát prolétl pokutovým územím hostů, ale branka již nepadla.