7. kolo: FK Lety - Dolní Břežany 2:0 (0:0)

01.10.2006 00:00 FK Lety - Dolní Břežany 2:0 (0:0) branky: Šůra, Šturma
V pohledném utkání prvních dvou celků tabulky rozhodla v druhém poločasu větší zkušenost a vůle po vítězství. Obě mužstva předváděla od prvních minut bojovný fotbal. V 8. minutě se po přihrávce Pláničky dostal do vyložené šance Šturma, ale brankář hostí jej vychytal. Další šance přišla v 23. minutě a brankář hostí se opět vyznamenal, kdy vyrazil trestný kop Samuela. S přibývajícím časem se hosté osmělili a v rozmezí 38. a 43. minuty si vytvořili 2 gólové šance. Při první výborně zasáhl domácí brankář Jeřábek, při druhé vykopl míč z opuštěné branky Synek.
Po přestávce se hosté stáhli na vlastní polovinu a podnikali rychlé protiútoky. Záloha domácích měla navrch a hosté se dotávali pod tlak. V 62. a 68. minutě neproměnil 2 šance Šůra a drama se stupňovalo. V 75. minutě neudržel míč brankář hostí a Šůra důrazně šel za vidinou vedoucí branky a dostal domácí do vedení - 1:0. Hosté otevřeli hru a snažili se dlouhými nakopávanými míči vyrovnat. Vyloženou šanci si už ale nevypracovali, naopak v 90. minutě po akci důrazného Jambora zakončoval do prázdné branky hostí Šturma - 2:0. Po utkání byl ještě vyloučen brankář hostí za nesportovní chování.