6. kolo: Dobřichovice - FK Lety 2:2 (1:0)

24.09.2006 00:00 Dobřichovice - FK Lety 2:2 (1:0) branky: Kučera, Šturma
Derby velmi dobré kvality skončilo zaslouženou remízou. Před velkou návštěvou vstoupili domácí do zápasu ve větší pohodě a předčili hosty nasazením a důrazem. Od první minuty se hrálo od branky k brance a byl k vidění velmi pohledný fotbal. Domácí se v 17. minutě ujali vedení po rohovém kopu, kdy se hosté nedohodli v obranné činnosti a domácí hlavou pohodlně skórovali. Hra se po vstřelené brance vyrovnala, ale žádný míč do poločasu již v síti neskončil. Po změně stran šli hosté do útoku a v 59. minutě vyrovnal po chytré kličce Kučera. Než se domácí vzpamatovali z vyrovnání, přišel další úder hostí. V 63. minutě po křižné přihrávce z hlouby pole se dostal k míči Šturma a jeho střela skončila s přispěním obránce domácích v domácí síti - 1:2. Domácí začali hrát vabank, tlačili se do útoku, ale žádná šance napřicházela. Až v 76. minutě se po centru svezl míč po hlavě domácího hráče a míč skončil v "šibenici" branky hostí - 2:2. Utkání gradovalo, útoky se přelévaly ze strany na stranu, ale až do konce utkání se již skóre nezměnilo.