5. kolo: FK Lety - Holubice 5:3

17.09.2006 00:00 5. kolo: FK Lety - Holubice 5:3 (2:1) branky: 2x Plánička, 2x Kučera, 1x Čermák
Domácím trvalo 51 minut, než se vymanili z vlastní nervozity a rozhodli utkání ve svůj prospěch. V 8. minutě vstřelil po rychlé akci Plánička vedoucí gól. Domácí ale nepřidali další branku, hosté se osmělili a v 21. minutě z přímého kopu vyrovnali. Vyrovnání paradoxně probudilo domácí, kteří přitlačili hosty k jejich trestnému území. Po sérii rohových kopů poslal domácí do vedení hlavou Čermák. Vzápětí postupoval Plánička sám na branku hostí, ale jejich brankář jeho střelu výborně vyrazil.
Druhý poločas nezměnil ráz hry, domácí útočili, hosté se bránili. V 51. minutě zvýšil křižnou střelou vedení domácích Kučera - 3:1. Chvíli poté byl hostům vyloučen hráč po druhé žluté kartě. Od této chvíle bylo o výsledku utkání rozhodnuto. Za domácí vstřelil další branku v 61. minutě Plánička. Poslední úspěch domácích přidal v 85. minutě Kučera. Domácí postupně zahodili několik vyložených šancí. Hosté ale nerezignovali a v 89. a v 90. minutě zkorigovali výsledek utkání v přijatelný poměr.