5. kolo: FK Lety - Holubice 1:2 (0:2)

19.09.2004 00:00 FK Lety - Holubice 1:2 (0:2) branka: Kučera
Zápas plný zvratů s nešťastným koncem pro nás. FK Lety - Holubice 1:2 (0:2) branka: Kučera
Zápas plný zvratů s nešťastným koncem pro nás. Zápas začal ofenzivním pojetím obou soupeřů. Hned ve 4. minutě chytil brankář hostů šanci Karpivovi, vzápětí v 7. minutě neproměnili svoji šanci hosté. Ale v 10. minutě šli hosté do vedení po rohovém kopu díky naší nekoncentrovanosti. V 20. minutě po další naší chybě postupoval útočník hostů sám na naši branku, byl faulován brankářem Strnadem - vyloučení. Do branky se postavil Šůra. Měli jsme před sebou náročný úkol - 70 minut v 10 hráčích. Zápas začal mít nervózní průběh, který umocnil velmi nepřesný rozhodčí Svoboda. V 28. minutě po neodpískaném faulu na Šindeláře vstřelili hosté svůj 2. gól. V 42. minutě neproměnil svoji další šanci Karpiv.
Druhý poločas jsme se pokusili o zázrak - srovnat hru a snad i skóre. V 10 hráčích jsme v 52. minutě snížili po ideální přihrávce Karpiva Kučerou. Naše převaha stále pokračovala. Demjanenko nastřelil z trestného kopu břevno soupeřovi branky. V další vyložené šanci byl stržen náš hráč v pokutovém území hostů - píšťalka rozhodčího zůstala němá! Konec našemu náporu udělal rozhodčí v 76. minutě, který vyloučil našeho náhradního brankáře Šůru za hraní rukou mimo pokutové území. Do branky nastoupil již 3. brankář našeho týmu - Kapoun. Zápas jsme ani v 9 hráčích nevzdali a pokusili jsme vyrovnat skóre, ale už nám nezbyli síly ani čas. Zůstavá otázkou, proč předseda komise rozhodčích Jahelka instruoval rozhodčího Svobodu před zápasem mimo oba kapitány a delegáta zápasu?