4. kolo: Zlatníky - FK Lety 1:8 (0:3)

10.09.2006 00:00 Hosté si vzali ponaučení z minulého zápasu a odvážejí si zaslouženě 3 body. Zlatníky - FK Lety 1:8 (0:3) branky: 4x Kučera, 1x Čermák, Šůra, Plánička, Soukup
Hosté si vzali ponaučení z minulého domácího zápasu a odvážejí si zaslouženě 3 body. Od prvních minut byl zřetelná převaha hostujícího týmu, který v rozmezí mezi 13. a 19. minutou nastřílel 3 góly a utkání prakticky rozhodl (13. Čermák, 14. Šůra, 19. Plánička). Domácí se snažili o zkorigování výsledku, ale marně.
Druhý poločas začali hosté vlažně a umožnili domácím snížit na 1:3. V 59. minutě zvýšil po pohledné akci Kučera na 1:4 a domácí rezignovali. V pohodě hrající hosté přidali ještě další 4 branky (69. Kučera, 71. Kučera, 85. Soukup, 88. Kučera). Vynikl zejména střídající Kučera, který vstřelil čistý hattrick a ještě svůj gólový účet o jednu branku navýšil.