30. kolo dorost FK Lety - AFK Tuchlovice 9:0 (4:0)

17.06.2018 13:00

Sestava: Chvátal Petr - Kubata (59. Nguyen), Calda (18. Uriánek, 70. Kalvoda), Veselý, Babiak (52. Strnad) - Přib (Vejvoda), Krtek, Koníček, Waldhauser - Hrdlička (56. Chvátal Marek), Bíl (46. Vrátný)

V posledním zápase sezóny jsme se utkali s Tuchlovicemi, v případě výhry bychom obsadili konečné třetí místo.

Naši dorostenci vlítli do utkání jako uragán a ihned v první minutě vstřelil branku Hrdlička 1:0. Již v 9. minutě se dále prosadil i Bíl2:0. V prvních 25. minutách jsme předvedli vynikající výkon a na hřišti jsme jasně dominovali. Během zbytku první půle přidal Hrdlička další dvě branky a završil hattrick – 4:0.

Ve druhém poločase pokračovala hra na jednu branku. V 52. minutě zvýšil střídající Vrátný 5:0. O minutu později následně Hrdlička 6:0. V 56. minutě se uvolnil aktivní Přib a svůj únik proměnil - 7:0. V 58. minutě vstřelil svůj premiérový dorostenecký gól ročníkově ještě starší žák Marek Chvátal - 8:0. V 78. minutě padnul další premiérový gól, tentokrát z kopaček Waldhausera 9:0.

Tímto zápasem jsme uzavřeli velice povedenou sezónu v krajské I. A třídě. V soutěži jsme i s kádrem složený převážně z mladších ročníků skončili na pěkné třetí příčce. V týmu končí Jakub Strnad, kterému tímto děkujeme za odvedenou práci v dorostu FK Lety!

Branky: 4x Hrdlička, 1x Bíl, Chvátal Marek, Přib, Vrátný, Waldhauser