25. kolo dorost FK Lety - SK Zichovec 6:3 (3:1)

14.05.2018 09:42

Sestava: Chvátal - Kubata, Calda, Veselý, Babiak - Krtek (59. Waldhauser), Koníček, Květoň - Záhora, Přib, Hrdlička (83. Vyleta)

Zápasem se Zichovcem jsme ukončili druhý anglický týden za sebou.

V úvodu zápasu měli hosté mírnou převahu a za nerozhodného stavu si dokázali vytvořit dvě slibné šance, avšak inkasování branky zabránil bravurní Chvátal. Ve 21. minutě dokonce založil gólovou akci. Chvátal rozehrál míč na Kubatu, ten měl dostatek prostoru a vyvezl míč na polovinu hřiště odkud našel přesným pasem Přiba, který otevřel skóre střelou na přední tyč – 1:0. O dvě minuty později předvedl parádní individuální akci Záhora, sólo zakončil bombou na zadní tyč – 2:0. Ve 37. minutě jsme hostům umožnili snížit, po zbytečné ztrátě ve středu pole jsme nezachytili brejk do otevřené obrany – 2:1.  Rychlou odpověď zařídil Hrdlička po pěkné křižné střele – 3:1.

V první části druhé poloviny jsme měli velkou převahu. Ve 48. minutě se po dalekonosné střele trefil Krtek 4:1. V 53. minutě se podruhé trefil Přib 5:1 a v 59. minutě Záhora 6:1. Do dalších šancí se dostal Přib, Vyleta, Kubata a Krtek, ale branka již nepadla. Hosté snížili v 65. minutě z brejku a v 71. minutě z penalty na konečných 6:3.

Branky: 2x Přib, Záhora, 1x Hrdlička, Krtek