25. kolo A-tým SK Březnice 1918 - FK Lety 1:8 (1:4)

10.06.2017 21:38

25. kolo SK Březnice 1918 - FK Lety 1:8 (1:4) 3x Čermák, Poslední, 1x Jarolím (pen.), Nejepsa

Sestava: Sňozík - Rosenkranz (66. Jiří Kischer), Cipra, Josef Baubín, Marek Baubín - Poslední (70. Janich), Kratochvíl, Jarolím, Císař (63. Růžička) - Čermák, Nejepsa

Hosté suverénně ovládli hřiště a udělili domácím lekci z produktivity a fotbalovosti. Hosté se ujali vedení po úniku Nejepsy ve 2. minutě, který byl faulován v pokutovém území. Nařízenou penaltu proměnil Jarolím - 0:1. V 9. minutě zvýšili hosté vedení, po křídle unikl Císař, jeho zpětnou přihrávku dorazil do sítě Poslední - 0:2. Poté se brankostroj zastavil, domácí se vzpamatovali z úvodního šoku a vypracovali si mezi 15. a 18. minutou tři šance. První z nich zneškodnil Sňozík, druhý pokus těsně minul tyč a třetí šanci stačil v malém vápně odkopnout Cipra do bezpečí. Hosté poté předváděli kombinační hru a v 39. minutě zvýšili svůj náskok, po přihrávce Nejepsy podruhé skóroval Poslední - 0:3. Domácí kontrovali v 43. minutě, kdy střela z hranice pokutového území zapadla do sítě. Minutu nato navýšil náskok hostů dorážkou Čermák - 1:4.

Druhý poločas domácí po další obdržené brance v 48. minutě odpadli a rezignovali, branku vstřeli po pasu Císaře Nejepsa - 1:5. Brankostroj pokračoval, v 64. minutě završil svůj hattrick Poslední po kombinaci s Jarolímem - 1:6. Poté Čermák nastřílel další dva góly a zkompletoval též svůj hattrick, druhou branku přidal v 66. minutě po přihrávce Růžičky - 1:7, třetí gól po úniku Nejepsy a přihrávce před prázdnou branku - 1:8. Hosté si s chutí zastříleli a nejspíš odsoudili domácí k sestupu.