24. kolo dorost Sokol Hostouň - FK Lety 0:7 (0:5)

05.05.2018 13:49

Sestava: Chvátal - Kubata, Calda, Veselý, Babiak (63. Vyleta) - Krtek, Koníček, Květoň - Záhora, Waldhauser, Hrdlička

První velkou šanci měl na kopačce Waldhauser, ale domácí brankář mu jeho kličku vystihl. V 12. minutě jsme šli do vedení, Waldhauser vysunul Hrdličku, který přesně střílel na zadní tyč – 0:1. V 17. minutě nacentroval Babiak míč na Záhoru, ten ho uklidil hlavou pod břevno – 0:2. V 19. minutě se z úhlu prosadil Záhora po asistenci Waldhausera – 0:3. Ve 39. minutě Záhora přízemní přihrávkou našel Hrdličku, který skluzem překonal obránce i s brankářem – 0:4. Ve 41. minutě přidal Krtek velmi kuriózní gól. Z dálky vystřelil, avšak pouze do břevna, jenže míč se odrazil do hlavy brankáře a následně skončil v síti – 0:5.

Ve druhém poločase se domácí zvedli, ale branku někdy až smolně nevsítili. Tempo naší hry opadlo, ale i tak se dvakrát trefil Záhora. Jednou mu asistoval opět výborný Waldhauser – 0:6 a podruhé přehodil z dálky brankáře po finální přihrávce od Veselého – 0:7.

Dorostenci i v hodně osekané sestavě předvedli sympatický výkon.

Branky: 4x Záhora, 2x Hrdlička, 1x Krtek