23. kolo: Krňany - FK Lety 3:2 (2:2)

29.05.2005 00:00 Lacino jsme prohospodařili dvoubrankové vedení. Krňany - FK Lety 3:2 (2:2) branky: Drašnar, Karpiv
Lacino jsme prohospodařili vedení o dvě branky. Zápas začal pod naší taktovkou, od první minuty jsme měli utkání pod kontrolou. V 19. minutě po přihrávce Mňuka skóroval Drašnar. V 24. minutě jsme po centru Šůry přidali 2. gól Karpivem. Minutu na to nám rozhodčí neuznal regulérní gól po domnělém ofsidu. Z naší strany došlo k uspokojení, že se nemůže nic stát a domácí toho využili. Do přestavky vyrovnali dvěma brankami v 28. a v 39. minutě. To je posadilo na koně a hned po přestávce jsme v 50. minutě inkasovali potřetí. Převaha domácích pokračovala a po další chybě naší obrany nastřelili domácí v 64. minutě břevno naší branky. Od 70. minuty jsme získali místy až drtivou převahu, ale až na jednu šanci Šindeláře, který byl zfaulován uvnitř pokutového území a rozhodčí nařídil trestný kop z hranice pokutového území, jsme si již žádnou další šanci nevypracovali. Zápas nezvládla hlavně naše obrana, kde se nedařilo několika hráčům a hlavně psychika, kdy jsme se brzy uspokojili dvoubrankovým vedením a přestali jsme být disciplinovaní a důslední.