23. kolo dorost FK Lety - AFK Loděnice 5:0 (1:0)

30.04.2018 08:43

Sestava: Chvátal - Edl (72. Vyleta) Calda, Veselý, Uriánek (46. Babiak) - Kubata (56. Plass), Koníček, Krtek (86. Vejvoda) - Přib (59. Waldhauser), Bíl (76. Vrátný), Hrdlička (78. Nguyen)

Ihned v první minutě vsítil gól Hrdlička po pasu od Koníčka – 1:0. V 17. minutě byl nařízen pokutový kop po faulu na Přiba, jenže Koníček branku přestřelil. Ve 30. minutě zkoušel dorazit míč do branky Kubata, avšak v zakončení nebyl přesný. Před přestávkou hosté postupovali dvakrát ze strany na Chvátala, ten byl ale bezchybný. V prvním poločase jsme celkově nepodali přesvědčivý výkon.

Ve druhém dějství jsme opět zažehli motory ihned po úvodním hvizdu a tentokrát jsme je udrželi v chodu po celý druhý poločas. Ve 49. minutě nacentroval míč do pokutového území Přib, na jeho centr si naběhl Bíl, který placírkou doklepl míč do branky – 2:0.  V 56. minutě unikl obraně Hrdlička a svoje sólo proměnil  - 3:0. V 68. minutě se odrazil míč ke Koníčkovi, který zpoza vápna přehodil vyběhnuvšího brankáře – 4:0. V 70. minutě mohl Hrdlička završit hattrick, avšak tentokrát vyhrál hostující brankář. V 85. minutě se uvolnil Nguyen, který vstřelil svoji premiérovou branku v letovském dresu – 5:0.

Branky: 2x Hrdlička, 1x Bíl, Koníček, Nguyen