22. kolo dorost: Petrovice - FK Lety 4:0 (2:0)

19.05.2012 00:00 Domácí nebyli lepší, ale dávali branky! Sestava: Skučko - Šimmer(70.Sláma), Císař, Neubauer, Tlustý - Štěrba, Janouš, Váňa(46.Kult), Kustoš - Sklenář(46. Pulec), Čermák(65. Hejzlar)

Tým domácích nastoupil s o hodně staršími kluky, než náš tým a na hřišti to bylo prvních 15 minut hodně znát. Vyhrávali osobní souboje, byli rychlejší, přesnější a hladovější po vítězství. Po 15 minutách, se hra uklidnila ale poté jsme během 10´ dostali dvě branky a mysleli jsme si, že je po zápase. Jenže naši kluci to nezabalili a hráli dál a po zbývajících 15´ se stali lepším týmem, jenže ani Sklenář, Čermák a Štěrba nedokázali svoje jasné šance proměnit. O poločasové přestávce jsme vystřídali a dali šanci taky ostatním a ty se předvedli v dobrém světle. Jenže postupem času docházeli našim mladým klukům síly a hostující tým přidal další dvě branky z brejkových situací a v tuto chvíli bylo po zápase. Hlavy vzhůru a myslím si, že na tomto výkonu se dá stavět.