20. kolo A-tým FK Lety - TJ Sokol Daleké Dušníky 1:3 (0:0)

05.05.2019 07:15

20. kolo FK Lety - TJ Sokol Daleké Dušníky 1:3 (0:0) Jiří Kischer

Sestava: Sňozík - Šmerda (83. Hruška), Pospíšil, Josef Baubín, Marek Baubín - Čermák, Kratochvíl (29. Janich), Dominik Kischer, Jiří Kischer (88. Krtek) - Chalupa, Jarolím

Hosté si odvážejí tři body po hrubých chybách domácí obrany. Oba týmy se snažili o kombinační fotbal a na těžkém terénu se hrál od prvních minut pohledný fotbal. První šanci měli hosté, kdy se v pokutovém území odrazil míč od dobíhajícího útočníka a skončil těsně vedle domácí branky. Poté si domácí vypracovali tři gólovky, ale Čermák a Chalupa své příležitosti neproměnili. Za zmínku stojí trestný kop Jarolíma z 41. minuty, ale brankář hostů dalekonosnou střelu stačil vyrazit. Ihned po změně stran se ujali domácí vedení, Šmerda zatáhl míč po křídle, jeho střílený přízemní centr usměrnil Jiří Kischer do sítě - 1:0. Hosté se obdržené brance oklepali a rychlými brejky dělali domácí obraně starosti. V 59. minutě průnik středem hřiště stačil Sňozík s vypětím všech sil vyrazit. O šest minut později zaváhal na malém vápně Marek Baubín a bylo srovnáno. Domácí ještě dvakrát ohrozili branku hostů, největší šanci vychytal brankář hostů, když po přihrávce Chalupy vyrazil dorážku Jarolíma na roh. Opět zafungovalo "nedáš - dostaneš", hosté se po rychlém protiútoku a hrubce domácí obrany ujali vedení v 81. minutě. Dobývání branky hostů nepřineslo kýžený efekt vyrovnání, ale hosté v 88. minutě rozhodli po penaltě za faul Sňozíka na unikajícího útočníka. Domácím již ve druhém utkání po sobě selhala defenzíva, která byla doposud nejpevnějším článkem hry.