2. kolo: AFK Libčice - FK Lety 1:3 (1:2)

28.08.2005 00:00 AFK Libčice - FK Lety 1:3 (1:2) branky: Šindelář, Kučera, Šůra
Utkání na hřišti soupeře potvrdilo herní pohodu z prvního kola. Zápas začal naším náporem a hned v 6. minutě jsme se ujali vedení po chytrém vysunutí Šindeláře od Drašnara. Domácí začali oplácet a ve 13. minutě bylo po kombinační akci domácích srovnáno - 1:1. Hra měla nadále svižné tempo a bylo otázkou, kdo dříve vyčerpá fyzické síly. V 23. minutě postupoval znovu sám Šindelář na branku domácích, ale jeho lob stačil domácí brankář krýt. Další šanci spálil Kučera v 32. minutě, když zachránilo domácí od pohromy břevno. O 3 minuty později měli domácí velkou příležitost, ale též zůstala nevyužita. V 42. minutě po druhé žluté kartě opustil trávník domácí obránce. Minutu na to našel centr hlavu Kučery a odcházeli jsme do šaten za příznivého stavu 1:2.
Druhý poločas začali hrát domácí vabank, v 10 hráčích se zakousli do našeho týmu a chtěli stůj co stůj vyrovnat. Ale šance přišla na druhé straně, po rychlém brejku se ocitl Šindelář před brankou domácích ve výhodné pozici, ale spálil. Domácí pokračovali v náporu, který jim přinesl od 67. do 72. minuty 3 gólové šance, první těsně minula naši branku, další 2 zázračně reflexivně vyrazil náš brankář Štěpán. V tomto úseku hry jsme byli pod velkým náporem, naši stopéři nestačili rychlostí na útočníky domácích, ale štěstí tentokrát stálo při nás. V 76. minutě zahrávali domácí trestný kop z 20 metrů a paradoxně nejlepší hráč domácích dostal za kritiku rozhodčího nejprve žlutou a následně i červenou kartu. Domácí dohrávali zápas v 9 hráčích. Trestný kop perferktně obkroužil naši zeď a směřoval do levého horního rohu naši branky - když už se zdálo, že domácí vyrovnají, vymrštil se náš brankář Štěpán a vytlačil střelu na břevno! Zbytek zápasu jsme dohráli relativně v klidu, protože hned v 79. minutě unikl po křídle Kučera a zpětnou přihrávkou našel před brankou Šůru, který nezaváhal - 1:3. Domácí rezignovali a náš tým zahodil ještě 2 gólové šance.