2. kolo A-tým FK Králův Dvůr B - FK Lety 2:1 (1:1)

01.09.2019 11:45

2. kolo FK Králův Dvůr B - FK Lety 2:1 (1:1) Čermák

Sestava: Sňozík - Šmerda (56. Cipra), Pospíšil, Josef Baubín, Měchura - Jarolím, Kratochvíl (77. Janich), Hřebeček, Dominik Kischer - Čermák (84. Kustoš), Chalupa

Rychlejší a důraznější domácí po celé utkání byli aktivnější a vypracovali si i více gólových příležitostí. Hned v úvodu utkání musel zasahovat proti prudké střele Sňozík. Hosté kontrovali v 8. minutě, kdy domácí brankář vyrazil střelu Dominika Kischera na roh. Domácí poté zahodili několik gólovek, buď je vychytal výborný Sňozík, nebo se míč nevešel mezi tyče. V 27. minutě po sérii laciných chyb unikl hostující obraně domácí Bican a pod vybíhajícím Sňozíkem dopravil míč do sítě - 1:0! Další dvě gólovky ze strany domácích zůstaly následně neproměněny díky skvělým zákrokům Sňozíka. V 39. minutě udeřili hosté, po zahraněm rohovém kopu se odražený míč dostal k Čermákovi, který lobem na zadní tyč překvapil domácího brankáře - 1:1. Těsně před přestávkou Jarolím pasem za obranu uvolnil Jarolím Chalupu, ale jeho střelu z úhlu vyrazil domácí brankář na roh. Druhý poločas začal náporem hostů, ale domácího brankáře vystrašil jen Hřebeček střelou z dálky, se kterou si nadvakrát poradil. V 70. minutě po centru do vápna si zpracoval míč domácí Bican a prudkou přízemní střelou nedal Sňozíkovi šanci - 2:1. Hosté se poté snažili o vyrovnání, ale pozorně bráníci domácí si svůj náskok pohlídali. Šanci na vyrovnání měl těsně před koncem Jarolím, ale jeho trestný kop skončil na zdi domácích.