19. kolo A-tým FK Lety - Sokol Choteč 5:3 (2:1)

28.04.2019 15:09

19. kolo FK Lety - Sokol Choteč 5:3 (2:1) 2x Jarolím, 1x Jiří Kischer, Čermák, Pospíšil

Sestava: Sňozík - Rosenkranz, Pospíšil, Josef Baubín, Marek Baubín - Jarolím, Kratochvíl (39. Turek), Dominik Kischer (86. Hruška), Jiří Kischer (71. Janich) - Čermák, Chalupa

Velmi aktraktivní zápas pro diváky, pro realizační týmy na infarkt. Oba soupeři hráli dobře dopředu a obrany měly den otevřených dveří. První šanci spálil domácí Chalupa, který po přihrávce Jarolíma přestřelil z několika metrů branku. V 16. minutě se domácí ujali vedení, centr Chalupy si zpracoval Jiří Kischer a střelou z hranice pokutového území skóroval - 1:0. Chvíli nato našel Jarolím zpětnou přihrávkou nabíhajícího Dominika Kischera, jehož střelu vyrazil brankář hostů. Vzápětí z následujícího útoku trefil Jarolím tyč. Do další šance se dostal Chalupa, který ale neprostřelil brankáře hostů. V 26. minutě unikl Jarolím, sám před brankářem našel nabíhajícího Čermáka, jež dorazil míč do sítě - 2:0. O dvě minuty později snížili hosté z první vážné akce, míč za obranu vyražený Sňozíkem dorazil dobíhající hráč do opuštěné branky. Další šanci měl Čermák, jeho střelu do prázdné branky vytěsnil obránce hostů na roh. Těsně po přestávce si naběhl na pas Dominika Kischer Čermák, jeho pokud vyrazil brankář hostů na roh. Hráči Chotče nerezignovali a vypracovali si dvě šance, které ale neskončily brankou. Třetí šance v řadě už ale ano, v 63. minutě míč za obranu vyrazil Sňozík, ale proti dorážce už byl bezmocný. Chvíli nato trefil po zmatku v obraně hostů Jiří Kischer tyč. Poté spálil Čermák tutovku, netrefil z několika metrů branku hostů. Poté měli hosté dvě příležitosti, při jedné z nich zastoupil Sňozíka na brankové čáře Dominik Kischer, který doběhl lob hostujícího útočníka a vykopl míč před brankovou čárou. V 83. minutě si na rohový kop naběhl Pospíšil a hlavou zvýšil na 4:2. Dvě minuty nato si domácí obrana vybrala další okénko a hosté se po hrubce dotáhli na rozdíl jediného gólu. V poslední minutě postupoval Chalupa sám na brankáře hostů, ale brankář hostů jeho střelu vyrazil. V nastavení uzavřel skóre utkání Jarolím, který své sólo proměnil v pátý gól domácích - 5:3.