18. kolo: Nová Ves p.Pl. - FK Lety 3:1 (1:0)

27.04.2008 00:00 Nová Ves pod Pleší - FK Lety 3:1 (1:0)
Stále bez tří opor nepodal letovský tým špatný výkon, ale na kvalitu domácích s několika bývalými ligisty nestačil. Domácí šli do vedení v 8. minutě ze standardní situace po hrubé chybě Šůry. Poté měli domácí mírnou převahu, ale ta vyústila pouze v nastřelené břevno hostující branky. Hosté zahrozili těsně před půlí, kdy dvě gólovky postupně neproměnili Zdanovec a Jablonský.
Do druhého poločasu nastoupili domácí se snahou o co nejrychlejší rozhodnutí utkání. V 59. minutě po pohledné kombinaci zvýšili na 2:0. Hosté se osmělili a v 79. minutě snížili na 2:1 vlastní brankou domácího obránce. Od této chvíle hráli hosté vabank. V 84. minutě mohl vyrovnat střídající Janouš, ale domácí brankář byl na místě. Domácí využili otevřené obrany hostů v 86. minutě, kdy opětovně zaváhal na polovině hostující Šůra a pro domácí již nebyl problém utkání rozhodnout.