18. kolo: Holubice - FK Lety 0:4 (0:2)

22.04.2007 00:00 Holubice - FK Lety 0:4 (0:2) branky: 2x Kučera, 1x Šůra, Kischer
Důležité 3 body z horké půdy. Domácí vstoupili do utkání plni odhodlání a vůle po vítězství. V 11. minutě nastřelili z trestného kopu břevno hostující branky. Hosté se vzpamatovali z náporu domácích a vyrovnali se s tvrdou hrou, s malým, úzkým a tvrdým hřištěm. Po rychlém protiútoku do otevřené obrany domácích otevřel v 19. minutě skóre krásnou střelou pod břevno Kučera - 0:1. Domácí nerezignovali a zatlačili hosty na jejich polovinu. Hosté podnikali rychlé protiútoky a kombinační hrou začali naleptávat hru domácích. V 40. minutě zakončil rychlý protiútok Šůra střelou k tyči - 0:2. Domácí ještě vystrašili prudkou střelou brankáře hostí v 43. minutě, ale Strnad byl na místě.
Druhý poločas byl pod taktovkou hostů. V úvodních minutách propásli gólové šance Šturma a Kischer. V 56. minutě prostřelil Kischer ve skrumáži vše, co mu stálo v cestě a rozhodl utkání - 0:3. Hosté pokračovali v náporu, v 58. minutě nebyl uznán gól Šůry pro ofsidovou pozici. Hosté přidali další branku Kučerou v 61. minutě - 0:4. Zbytek utkání se již odehrál v poklidu, za zmínku stojí již jen trestný kop domácích, který hostující brankář Strnad vyrazil nad branku a další neproměněné šance hostů z kopaček Kabrny a Soukupa.