18. kolo dorost: Loděnice - FK Lety 2:0 (1:0)

22.04.2012 00:00 Bez Váni, Girgy a Palety to není ono! Sestava: Geissler - Šimmer, Skučko, Císař, Tlustý - Čermák, Janouš(80.Sláma), Kustoš, Janich - Sklenář(65. Štěrba), Kopřiva(32. Kult)

Do Loděnic, jsme jeli bez našich 3 opor a to Váni, Palety a Girgy. Ale musíme si začít zvykat Váňa po sezoně končí v dorostenecké kategorii, Girgy který se odstěhoval k otci a Palety už snad jen na pár zápasů, který je zraněný. V utkání bylo vidět už od první minuty, že na hřišti bude pánem vyspělý domácí tým. Náš tým byl ustrašený a vypadal jak kdyby nevěděl co hrát. Po zaváhání Skučka na hranici vápna, šli domácí zaslouženě do vedení. Druhý poločas měli naši kluci asi 8 slibných trestných kopů z hranice vápna, ale nenašel se ani jeden střelec. Domácí pak pojistili druhou brankou - 2:0. Jediný co mě v tomto zápase mrzí, je zranění Janouše, které snad nebude nijak vážné. Doufám, že v následujících utkáních se na to bude dát koukat a bude to vypadat jako fotbal.