17. kolo: FK Lety - Zlatníky 5:0 (3:0)

15.04.2007 00:00 FK Lety - Zlatníky 5:0 (3:0) branky: 2x Kabrna, 1x Plánička, Nádr (z pen.), Šůra
Souboj lídra tabulky s předposledním týmem byl již do poločasu rozhodnut. Hra na počátku utkání byla opatrná, hosté bedlivě střežili své trestné území, domácí se nehnali bezhlavě do útoku. Do 20. minuty spálil dvě šance Šůra. V 25. minutě po vyšachování hostující obrany zakončil své sólo Plánička do prázdné branky - 1:0. O 8 minut později byl faulován v trestném území hostů Kučera a Nádr z penalty nezaváhal - 2:0. V 42. minutě se nadechl k velkému sólu Šůra a konečnou podobu prvnímu poločasu dal svým prvním gólem v letovském dresu Kabrna - 3:0.
Po zahájení druhého poločasu v 47. minutě naskočil Šůra na centrovaný míč a nekompromisně hlavou zakončil - 4:0. Od této chvíle se hra zklidnila, hosté rezignovali a domácí kráčeli v klidu za dalšími body. Vzruch přinesla 79. minuta, kdy zpoza trestného území vystřelil Kabrna a brankář hostů ani nezareagoval - 5:0.