17. kolo: FK Lety - Červený Újezd 3:5 (3:1)

17.04.2005 00:00 FK Lety - Červený Újezd 3:5 (3:1) branky: Kučera, Mňuk, Šindelář
Jak prohrát vyhrané utkání! Zápas, který se musil divákům líbit, ale nesměli fandit domácím. Již v 5. minutě jsme šli do vedení po Šůrově zatažení míče a následném centru hlavičkou Kučery. Hosté 2 minuty nato kontrovali, střela z 20 metrů trefila břevno naší branky. V 10. minutě jsme zvýšili na 2:0 po sólu Mňuka. V 16. minutě hosté snížili na 2:1 po naší nepřesné rozehrávce. V 27. minutě nám byl vyloučen po 2. žluté kartě Synek a tato skutečnost se stala rozhodující. O minutu na to ještě zvýšil naše vedení Šindelář na 3:1, ale hosté nás s převahou jednoho hráče v poli zatlačili před naše pokutové území.
Hosté zahájili 2. poločas velkým náporem, který korunovali v 51. minutě snížením na 3:2. Tlak hostů na naši branku byl značný, ze kterého jsme nebyli schopni se vymanit. Trochu úlevy nám přinesla 63. minuta, kdy šli hosté do 10 hráčů též po vyloučení hostujícího hráče za 2 žluté karty. V 76. minutě bylo srovnáno po další chybě naší obrany. Ale to ještě nebylo všemu konec. Hosté dokonale zápas otočili brankami v 85. a v 90. minutě. Dohráli jsme v 9 hráčích, kdy nám byl v 88. minutě vyloučen náš nejlepší hráč Mňuk.