16. kolo: FK Lety - Petrovice 4:0 (4:0)

13.04.2008 00:00 FK Lety - Petrovice u Sedlčan 4:0 (4:0) branky: Jablonský, Zdanovec, Nádr, Kratochvíl
V důležitém utkání o "šest" bodů slavili vítězství domácí, kteří v 15. minutě již vedli 3:0 a rozhodli duel pro sebe. Z první kloudné akce vstřelil ve 4. minutě svůj premiérový gól v letovském dresu Adam Jablonský. Hosté kontrovali a v 5. minutě nastřelili tyč domácí branky. V 9. minutě přidal druhý gól Zdanovec, kdy se nejrychleji orientoval v trestném území hostů. Hosté se ze šoku neprobrali a v 15. minutě po trestném kopu Kischera přidal třetí branku skluzem Nádr. Domácí polevili v náporu a hosté se začali osmělovat, ale kýženého gólu se nedočkali. V 45. minutě po rozehraném přímém kopu přidal obloučkem čtvrtou branku Kratochvíl.
Druhý poločas byl úplně jiný. Hosté si během pěti minut vypracovali tři gólové šance, které všechny bravurně zneškodnil domácí Strnad. Domácí se posléze vymanili z náporu hostů a drželi míč co nejdále od vlastní branky. Hra se přelévala od jedné branky ke druhé. Hosté ještě jednou zahrozili, ale Strnad měl svůj den a riskantním vyběhnutím zneškodnil šanci hostů. V 86. minutě nastřelil tyč hostující branky střídající Janouš.