15. kolo: FK Lety - Rudná 4:1 (1:0)

01.04.2007 00:00 FK Lety - Rudná 4:1 (1:0) branky: 2x Plánička, 1x Kučera, Šindelář
Vstup do jarní sezóny se domácím vydařil. Během prvních 4 minut si vypracovali 3 gólové šance ale bez gólového efektu. Drtivá převaha pokračovala a logicky vyústila ve 14. minutě ve vedoucí branku z kopačky Kučery. Domácí nadále pokračovali ve festivalu zahozených šancí. Hosté během prvního poločasu dvakrát ohrozili branku domácích, v 26. minutě zachraňoval na brankové čáře domácí stoper Kůrka.
Domácí vstoupili do druhého poločasu s odhodláním utkání rychle rozhodout. Snaha byla korunována dvěma brankami Pláničky v 47. a 52. minutě. Hosté se osmělili a po rychlém protiútoku snížili Kotoučem v 57. minutě na 3:1. Po obdržené brance domácí opětovně přitlačili hosty ke jejich šestnáctce. V 59. minutě byla po faulu na Pláničku nařízena penalta. Hosté šli do desíti pro druhou žlutou kartu svého záložníka. Penaltu chytil Kučerovi hostující brankář. Hra se zklidnila a největší vzruch přinesla v 84. minutě čtvrtá branka v síti hostů z kopačky střídajícího Šindeláře.