14. kolo: Červený Újezd - FK Lety 2:2 (1:0)

19.11.2006 00:00 Červený Újezd - FK Lety 2:2 (1:0) branky 2x Kučera
Na těžkém terénu skončilo vyrovnané utkání s neproměněnými šancemi na obou stranách spravedlivou remízou. Domácí se zpočátku pustili do útoku a v 7. minutě promarnili svou první šanci. Hosté kontrovali a v 11. minutě byla po stažení Šůry v trestném území nařízena penalta, kterou neproměnil Samuel. Hra se přelévala od branky k brance, hosté se oklepali ze šoku a ziskali mírnou převahu. Domácí útočili sporadicky, ale v 40. minutě se ujali vedení 1:0. V 43. minutě minul hlavou domácí branku Šůra pouze o decimetry.
Druhý poločas hosté vystupňovali svůj nápor, v 48. minutě po střele Kučery bravurně zasáhl domácí brankář a vyrazil gólovou střelu na roh. V 51. minutě proměnil Kučera další penaltu po hrubém faulu na Šůru - 1:1. Hosté dále útočili, v 54. minutě neproměnil šanci hostující Jambor. V 62. minutě korunoval další akci svým druhým gólem Kučera 1:2. Domácí nerezignovali a v 84. minutě po chybě hostující obrany pohodlně srovnali skóre na 2:2. O minutu později byl za inzultaci Jambora vyloučen domácí brankář. V závěru nastavil rozhodčí 6 minut a paradoxně oslabení domácí v 96. minutě neproměnili "tutovku", kdy míč po rohu a hlavičce domácích těsně přeletěl břevno hostující branky.