13. kolo: Jeneč - FK Lety 0:1 (0:1)

12.11.2006 00:00 Jeneč - FK Lety 0:1 (0:1) branka: Nádr
Utkání hrané s ohledem na závěr sezóny ve velkém nasazení rozhodla branka z 45. minuty. Hosté byli po celý první poločas fotbalovější, domácí měli velký respekt z vedoucího týmu tabulky. V úvodu utkání v 6. minutě nastřelil břevno domácí branky Soukup. Domácí zahrozili jen jednou a to v 10. minutě, kdy postupoval na hostující branku domácí útočník, ale jeho střela skončila vedle hostující branky. Převaha hostí se stupňovala, domácí branka v byla v permanentním ohrožení, ale chybělo brankové vyjádření. Ze standardní situace zahrozil v 18. minutě Plánička, ale domácí brankář jeho střelu vyrazil. Hrálo se prakticky na domácí polovině, hosté se snažili trpělivou hrou dobýt domácí tvrz. Úspěch přišel v hodině dvanácté, kdy v 45. minutě si naběhl do uličky hostující Nádr a přesnou přihrávku Pláničky zužitkoval ve vedoucí branku - 0:1. Domácí o přestávce vystřídali 2 hráče a vrhli všechny síly do útoku. V 51. minutě nastřelili z trestného kopu tyč hostující branky. Další 2 šance domácích na sebe nenechaly dlouho čekat, obě dvě však zůstaly nevyužity. Hosté se po 20 minutách začali vymaňovat z převahy domácích, hra se vyrovnala. Velkou šancí hostí promarnil v 77. minutě Šůra, kdy postupoval sám na branku domácích, ale v poslední chvíli byl zblokován domácím obráncem. V 79. minutě skončil centr Nádra na břevně domácí branky. Domácí nerezignovali, v 89. minutě si vypracovali gólovou šanci, ale míč skončil těsně vedle. Hosté uhájili cenné vítězství v honbě o vedení v tabulce.