13. kolo A-tým FK Králův Dvůr B - FK Lety 2:1 (2:1)

19.11.2017 07:42

13. kolo FK Králův Dvůr B - FK Lety 2:1 (2:1) Jarolím

Sestava: Sňozík - Šmerda (13. Marek Baubín), Pospíšil, Josef Baubín, Rosenkranz (82. Čermák) - Dominik Kischer, Kratochvíl, Jarolím (46. Kustoš), Cipra - Nejepsa, Chalupa

Zbytečná ztráta na závěr podzimu. Hosté se ujali vedení v 8. mintě po průniku Nejepsy do pokutového území, kde byl faulován a nařízena penalta. Pokutový kop proměnil Jarolím  - 0:1. Hosté mohli zvýšit ve 20. minutě, Nejepsova střela však skončila mimo tyče. Domácí vyrovnali v 33. minutě, kdy se k trestnému kopu postavil Ježdík a vymetl šibenici. Po rozehrání přišla další chyba hostů a domácí šli po průniku do otevřené a nesoustředěné obrany do vedení, Sňozíl neměl proti sólu Bicana šanci. O tři minuty později mohli domácí rozhodnout, ale Sňozík vyrazil sólo nohou. V 40. minutě vyrazil domácí brankář trestný kop Jarolíma na roh. Druhý poločas ovládli herně hosté, ale vyrovnat se jim do konce utkání nepodařilo. Za zmínku stojí šance Nejepsy, Dominika Kischera, hlavička Josefa Baubína se nevešla mezi tyče. Domácí měli jen jednu příležitost, sólo domácích vyrazil Sňozík nohou do bezpečí. Největší šanci spálil Pospíšil, kdy v 84. minutě nikým nehlídán přestřelil z 10 metrů domácí branku.