12. kolo A-tým FK Lety - Union Cerhovice 1:1 (1:1) PK 2:3

10.11.2019 06:49

12. kolo FK Lety - Union Cerhovice 1:1 (1:1) PK 2:3 Chalupa

Pokutové kopy proměnili Pospíšil, Janich, neproměnili Měchura, Hřebeček, Čermák

Sestava: Sňozík - Šmerda, Kustoš (73. Veselý), Pospíšil, Marek Baubín - Čermák, Kratochvíl (67. Janich), Hřebeček, Jiří Kischer - Chalupa (80. Štěpán), Měchura

Hosté ještě na jaře hrající 1.A třídu předváděli od prvních minut rychlý fotbal plný narážeček a pohybu. Hosté v úvodu utkání nevyužili několik příležitostí ke vstřelení branky. Domácím chvílemi vázla kombinace, ale bojovností se snažili dohnat tento handicap. Hosté se ujali vedení v 27. minutě, kdy na míč za obranu si naběhl hostující útočník a překvapil Sňozíka svou rychlou kličkou. Domácí o tři minuty později vyrovnali, Čermák dostal míč do křídla, přihrál do pokutového území Chalupovi, který se uvolnil a střelou na zadní tyč nedal brankáři hostů šanci - 1:1. Chvíli nato přestřelil Chalupa z vyložené příležitosti branku. Další šance do přestávky zůstaly oběma týmy nevyužity. Po přestávce byli hosté nebezpečnější a hlavně ze standardek si vypracovali několik šancí, které ve většině případů vychytal Sňozík. Domácí se dvakrát dostali před branku hostů, ale v obou případech je Čermák nevyřešil optimálně a tak skóre po 90 minutách zůstalo beze změny. Penalty pro sebe rozhodli hosté, kdy domácí střelci lehkovážně zahodili tři pokutové kopy.