11. kolo: Slavia Jesenice B - FK Lety 1:2 (0:0)

29.10.2006 00:00 Slavia Jesenice B - FK Lety 1:2 (0:0) branky: vlastní, Plánička
Vyrovnané utkání rozhodli hosté 2 minuty před koncem ve svůj prospěch. Od prvních minut se hrál vyrovnaný fotbal, domácí byli fotbalovější, na kopačky hostí se vkradla nervozita z povinnosti bodovat. Oba týmy nebetonovali, z obou stran byla snaha o vstřelení vedoucího gólu. Domácí byli důraznější a vytvořili si 2 šance. Hosté zahrozili ze dvou přímých kopů. V 30. minutě propásl hostující Soukup velkou příležitost ke skórování. Domácí měli v 44. minutě tutovku po chybě hostující obrany, ale trestuhodně s ní naložili.
Po návratu z šaten měli domácí v rozmezí 4 minut 2 stoprocentní šance, obě zázračně kryl hostující brankář Jeřábek! Podle hesla nedáš - dostaneš, se zachovali hosté. Jamborovu přihrávku si obránce domácích srazil do vlastní sítě - 0:1. V 52. minutě nepochopitelně zkratoval domácí obránce, šlápl na hostujícího Kischera a byl vyloučen. Hosté se pokoušeli zvýšit svůj náskok, ale obě vypracované šance skončili nezdarem. Když už se zdálo, že se utkání v klidu dohraje, zaútočili domácí a jejich hráč byl faulován v pokutovém území hostí. Z nařízené penalty domácí v 85. minutě vyrovnali - 1:1. Hosté od tohoto okamžiku hráli vabank. Natlačili se na polovinu domácích. V 86. minutě prováhal velkou šanci Soukup, který z malého vápna netrefil domácí branku. O 2 minuty později obešel Plánička dva domácí obránce a křižnou střelou rozhodl o výsledku utkání - 1:2.