11. kolo A-tým TJ Sokol Jinočany - FK Lety 4:1 (2:0)

03.11.2019 07:43

11. kolo Sokol Jinočany - FK Lety 4:1 (2:0) Měchura

Sestava: Sňozík - Šmerda (73. Janich), Kustoš, Pospíšil, Měchura - Cipra (38. Marek Baubín), Kratochvíl, Hřebeček, Jiří Kischer (82. Krtek) - Čermák, Chalupa (80. Štěpán)

Domácí přehráli hosty v celém utkání ve všech herních činnostech. Domácí se ujali vedení ve 3. minutě po rychlém protiútoku do otevřené obrany, kdy obrany hostů nezachytila únik po křídle a následný zpětný centr dorazit do sítě nebyl problém pro domácího hráče - 1:0. V 16. minutě po autovém vhazování vystřelil Hřebeček, jeho křižná střela skončila na břevně domácí branky. Nedáš dostaneš - domácí se v 19. minutě po kombinaci dostali do pokutového území a střela z úhlu se odrazila od tyče do branky - 2:0. Hosté mohli snížit v 29. minutě , kdy Cipra postupoval sám na branku domácích, ale místo střely zbytečně zvolil přihrávku, která byl zblokována. Poté mohli domácí do přestávky zvýšit své vedení, ale Sňozík byl proti. Druhý poločas začal náporem domácích, kdy si vypracovali dvě jasné gólovky, které zachránil Sňozík. Tlak domácích pokračoval a vyústil ve třetí gól, kdy se domácí hráč v 73. minutě sérii přihrávek ocitl před Sňozíkem a nedal mu žádnou šanci - 3:0. Čtyři minuty nato snížil Měchura, který dorazi do sítě prudký centr Chalupy - 3:1. Domácí měli ještě další příležitosti, které vychytal Sňozík, ale v 92. minutě se domácí hráč prokličkoval až před branky a zakončil na konečných 4:1. Hosté podali jednoznačně nejhorší výkon sezóny, ale je třeba podotknout, že namotivovaní domácí hráli velmi dobře po celé utkání.