10. kolo: FK Lety - Průhonice 3:0 (1:0)

22.10.2006 00:00 FK Lety - Průhonice 3:0 (1:0) branky: Šindelář, Šůra, Soukup
Pohledné utkání, v 1. poločase vyrovnané, v 2. půli opanovali hru domácí. Hosté se představili sympatickým výkonem, přijeli hrát otevřený fotbal bez betonování. Ve 3. minutě vyrazil brankář domácích Strnad standardku hostí na břevno. Postupně se začali domácí stěhovat na polovinu hostí, v 9. minutě promarnil tutovku Šůra. Hosté se nezatáhli do obrany, ale snažili se kontrovat. Hrál se pohledný fotbal od jedné branky k druhé. V 28. minutě po průniku Jambora do hostující obrany a následném centru se domácí dorážkou Šindeláře ujali vedení - 1:0. Hosté měli vzápětí tutovku, ale Strnad se nenechal překvapit.
Druhý poločas začal náporem domácích a hned v 49. minutě po závaru před brankou hostí zvýšil vedení domácích Šůra - 2:0. Hosté se pokoušeli o zvrat, ale domácí je takticky drželi v uctivé vzdálenosti od své branky. Přesto se hosté dvakrát dostali do slibné příležitosti, ale nebyli dostatečně důrazní před brankou domácích. V 64. minutě rozhodl utkání Soukup, který si naběhl na centr a hlavou skóroval - 3:0. Hosté se už do konce utkání nevzchopili.