10. kolo: FK Lety - Krňany 4:2 (0:1)

24.10.2004 00:00 FK Lety - Krňany 4:2 (0:1) branky 2x Kučera, 1x Šindelář, Šůra
Po zlepšeném výkonu a změnách v sestavě se nám podařilo přerušit 5-ti zápasovou šňůru bez vítězství. Série 3 debaklů a zranění si vynutila změny v sestavě - do zálohy se vrátil Růžička a na hrot do útoku se posunul Honzek. Oba dva strhli i ostatní hráče ke zlepšenému výkonu, hlavně v 2. poločasu. První poločas byl vyrovnaný, hosté byli nebezpečnější, v 22. minutě nastřelili břevno naší branky a v 29. minutě po zaváhání naší obrany se ujali vedení.
2. poločas začal naším náporem, který vyvrcholil slepenými góly v 54. a v 57. minutě, které vstřelili Kučera a Šindelář. Náš tým pokračoval i nadále v náporu a v 66. minutě vstřelil svůj 2. gól v zápasu Kučera. Obrat v utkání dovršil v 73. minutě Šůra svým 1. gólem v sezóně. Měli jsme i další šance, ale již bez gólového vyjádření. Hosté zkorigovali výsledek v 85. minutě - 4:2.