10. kolo A-tým FK Lety - AFK Loděnice 6:1 (4:0)

27.10.2019 06:07

10. kolo FK Lety - AFK Loděnice 6:1 (4:0) 3x Měchura, 2x Hřebeček, 1x Chalupa

Sestava: Sňozík - Šmerda (75. Krtek), Kustoš, Pospíšil, Marek Baubín - Dominik Kischer (46. Janich), Kratochvíl (77. Štěpán), Hřebeček, Měchura - Chalupa (51. Veselý), Čermák (87. Vrátný)

Hosté se mohli jít do vedení ihned po výkopu, překvapili domácí obranu rychlou kombinací, ale střela hostujícího útočníka se nevešla mezi tyče. Poté se ujali iniciativy domácí, šance Hřebečka a Chalupy ještě zůstaly nevyužity, ale v 17. minutě napřáhl z 20 metrů ke střele Chalupa, jeho prudká střela se otřela o břevno a skončila v síti - 1:0. Šest minut nato vystřelil Hřebeček a jeho rána z velké dálky skončila v brance hostů - 2:0. Brankostroj domácích pokračoval, v 27. minutě po rohovém kopu a zmatku v pokutovém území hostů přiťukl Čermák míč Měchurovi, který nedal brankáři hostů žádnou šanci - 3:0. Hosté po rychlém úniku po křídle mohli snížit, ale po centru následná hlavička skončila nad domácí brankou. Domácí zakončili poločas snů gólem v 43. minutě, kdy Měchura sklepl hlavou míč Hřebečkovi, který z hranice pokutového území počtvrté rozvlnil síť - 4:0. Po přestávce domácí pokračovali v náporu a v 50. minutě našel Hřebeček hlavu Měchury a domácí se zase radovali - 5:0. Další dvě šance domácích neskončily brankou a až 72. minutě se ujala dorážka Měchury, který tak završil svůj druhý hattrick v sezóně - 6:0. Chvíli nato zkorigovali hosté výsledek utkání na 6:1, kdy střela z 20 metrů se odrazila od tyče do domácí branky.