1. kolo: FK Lety - Rudná 3:2 (1:1)

22.08.2004 00:00 První zápas se sezóny s týmem, který ještě na jaře hrál krajskou soutěž, skončil pro náš tým úspěšně. Bylo to drama se šťastným koncem. Hosté od začátku předváděli velmi kvalitní a pohlednou kopanou. Prvních dvacet minut měli mírnou převahu, v 18. minutě nastřelili z trestného kopu tyč. Pak hra vyrovnala, v 21. minutě postupoval Šůra sám na brankáře hostů, ale svoji příležitost prováhal. V 23. minutě šli hosté po rychlém protiútoku do vedení. Hra se přelévala od jedné branky k druhé. V 39. minutě po centru Šůry a hlavou vyrovnal Kučera.
Druhý poločas začal naším náporem, který byl završen druhou brankou v síti hostů, po průniku Šůry skóroval Šindelář. Měli jsme i další šance, ale chybělo přesnější zakončení. Po 65 minutách se hra opět vyrovnala. Hosté se otřepali z šoku po obdržené brance, začali více útočit, ale v 69. minutě po našem rychlém protiútoku krásným lobem zvýšil na 3:1 Novotný. Hosté se přesto nevzdali a v 74. minutě snížili po naší chybě v obranné činnosti na 3:2. Závěrečný nápor hostů již vyrovnávnání nepřinesl. Hosté předvedli slušný fotbal, ale náš tým šel intenzivněji za úspěchem a více pro vítězství udělal.
branky: Kučera, Šindelář, Novotný