1. kolo: FK Lety - Rudná 3:0 (1:0)

21.08.2005 00:00 Úspěšný vstup domácích do sezóny! FK Lety - Rudná 3:0 (1:0) branky: Šindelář, Kučera, Karpiv
Úspěšný vstup domácích do sezóny. Zápas začal rozháraně, obě mužstva se předháněla v nepřesnostech. Po prvních 15 minutách se začala obě mužstva více tlačit k brankám soupeře. Přibývalo tvrdších zákroků a po faulu v 28. minutě byl vyloučen po druhé žluté kartě domácí Pavel Synek, první obdržel za zbytečné zakopnutí míče. Hosté vycítili svoji šanci a získali mírnou převahu. V 33. minutě postupoval sám na brankáře domácích hostující útočník, jeho střelu reflexivně vyrazil domácí brankář Petr Štěpán, následující dorážka z hlavy dobíhajícího hostujícího hráče těsně minula opuštěnou domácí branku. Domácí se semkli a vyráželi do nebezpečných brejků. Po jednom z nich v 38. minutě Drašnar obešel v pokutovém území hostů 2 obránce, naservíroval krásnou přihrávku před prázdnou branku hostů a vybídl tak Šindeláře k otevření skóre - 1:0.
Druhý poločas začal snahou hostí o vyrovnání. Ale hned v 49. minutě unikl Kučera a svoje sólo završil uklidňujícím gólem na 2:0. Hosté se začali stále více tlačit na branku domácích, ale naráželi na zformovanou obranu. Přesto se jim podařilo v 73. minutě sólo, které bravurně opětovně zachránil Petr Štěpán. Po dalším rychlém protiútoku v 74. minutě završil zkázu hostů Karpiv, který zakončil skóre zápasu na 3:0. Zbytek zápasu se již odehrál v poklidu. Domácí lze pochválit za velkou bojovnost, neboť více než 60 minut hráli v 10 hráčích, z jednotlivců výborně zachytal Petr Štěpán, v poli se dařilo Drašnarovi, Kučerovi a v druhém poločasu i Karpivovi.