1. kolo A-tým: Vonoklasy - FK Lety 3:3 (3:2)

19.08.2007 00:00 Vonoklasy - FK Lety 3:3 (3:2) branky: Zdanovec, Plánička, Soukup
První mistrovské utkání v 1.B třídě bylo plné očekávání a přineslo fotbal jako na houpačce. Ofenzíva u obou týmů předčila defenzívu. Hosté se ihned po zahájení osmělili a ve 3. minutě šli po průniku a individuální akci Zdanovce do vedení - 0:1. Domácí se rychle oklepali ze šoku a vytvořili si mírný tlak. Tento nápor byl po sérii rohů korunován vyrovnávací brankou v 11. minutě - 1:1. Domácí pokračovali v náporu. V 19. minutě po křižné střele se nepodařilo brankáři hostů Strnadovi ztlumit míč a s dorážkou již neměl domácí hráč žádné problémy - 2:1. Hosté vyrovnali v 29. minutě z trestného kopu Pláničkou, který přesně zatočil míč přes domácí zeď - 2:2. Hra se přelévala od jedné branky ke druhé a v 43. minutě nařídil rozhodčí přísnou penaltu na pád domácí útočníka v trestném území hostů. Domácí nabídnutou šanci využili - 3:2.
Druhý poločas začal náporem hostujícího týmu. V 51. minutě postupoval hostující Šůra sám na branku domácích, ale domácí brankář šanci zmařil. O 4 minuty později bylo vyrovnáno, Soukup se natlačil před domácí branku a hlavou vyrovnal. Hosté pokračovali v náporu, ale další změna skóre se nekonala. V 85. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující Kůrka. Domácí využili početní převahu k závěrečnému náporu, ale hosté jej přečkali. Remíza odpovídá průběhu utkání.