1. kolo A-tým: Petrovice - FK Lety 2:3 (2:0)

24.08.2008 00:00 Petrovice - FK Lety 2:3 (2:0) branky: 2x Jablonský, Čermák
Vstup do sezóny se vydařil. Obrat v druhém poločase přinesl hostům kýžené tři body. Domácí začali utkání náporem. V 7. minutě vykopl z brankové čáry za již překonaným Strnadem míč hostující Nádr. V 15. minutě trefili hosté břevno domácí branky. V 17. minutě si situace opakovala na opačné straně. V 25. minutě krásně vystřelil z trestného kopu Nádr, brankář domácích však střelu vyrazil. V 29. minutě po pěkné kombinaci šli domácí do vedení - 1:0. O dvě minuty později již byl po zaváhání v defenzívě hostů náskok domácích dvoubrankový - 2:0. Domácí byli najednou na koni a hostující Strnad se musel při dalších šancích domácích hodně činit.
Druhý poločas zahájili domácí náporem a hned v 46. minutě mohli zvýšit. Hosté se po chvíli osmělili a najednou jich bylo plné hřiště. V 50. a v 57. minutě přišly dvě šance hostů, ale bez gólového efektu. V 65. minutě po faulu na Pláničku snížil z pokutového kopu Jablonský - 2:1. Domácím došly síly a začali se bát o výsledek. Hosté v 77. minutě vyrovnali po pěkné hlavičce Čermáka a v 80. minutě otočil výsledek střelou spoza pokutového území Jablonský. Domácí se vrhli do útoku, ale žádnou gólovou šanci si již nevypracovali. Hosté ještě mohli zvýšit své vedení v 88. minutě.