1. kolo A-tým FK Lety - Union Cerhovice 1:2 (1:1)

23.08.2020 08:09

1. kolo FK Lety - Union Cerhovice 1:2 (1:1) Jarolím

Sestava: Sňozík - Šmerda (11. Janich), Švejda, Cipra, Měchura - Jarolím, Dominik Kischer, Hřebeček, Jiří Kischer - Čermák, Chalupa

Premiéra se domácím nepovedla. Hosté šli do vedení ve 3. minutě, kdy střela z více než 25 metrů skončila v šibenici domácí branky - 0:1. V 9. minutě byl faulován v pokutovém území hostů Chalupa a z nařízené penalty vyrovnal Jarolím - 1:1. Poté se hra převážně pohybovala mezi oběma pokutovými územími. Za zmínku stojí veliká šance domácích, centr Jiřího Kischera dorážel Chalupa, ale trefil jen rychle se přemísťujícího brankáře hostů. Do přestávky hosté ohrozili branku domácích střelou zpoza pokutového území, ale míč skončil těsně nad břevnem. Druhý poločas byl podobný prvnímu, domácí tlačili, ale moc šancí si nevytvářeli. Únik Čermáka po křídle zlikvidoval nohou brankář hostů. V 74. minutě po rychlém protiútoku se dostali hosté do pokutového území domácích a po sérii nepodařených odkopů se jim podařilo protlačit míč do sítě - 1:2. Po zbytek utkání se hosté ubránili náporu domácích a odvážejí si překvapivě tři body.