21. kolo A-tým FK Lety - SK Jince 1921 7:2 (4:1)

23.04.2023 05:55

21. kolo FK Lety - SK Jince 1921 7:2 (4:1) 2x Koštialik, Černý, 1x Měchura, Polák, Květoň

Štěpán - Dominik Kischer, Švejda, Janich, Měchura (36. Jiří Kischer) - Veselý (46. Krtek), Kratochvíl, Černý (73. Kubata), Vrzal (89. Kustoš) - Polák (78. Květoň)

Výsledek utkání ještě dvacet minut před koncem vůbec nebyl jasný. Domácí skórovali hned v úvodu, na centr Poláka si naběhl Měchura a hlavou skóroval - 1:0. V 15. minutě poslal Černý českou uličku Polákovi, který obešel i brankáře hostů - 2:0. Hosté se vzpamatovali a v 18. minutě po rychlém protiútoku chytil Štěpán nepříjemnou střelu. V 26. minutě vyrazil brankář hostů oblouček Vrzala na břevno. Hosté zdramatizovali utkání v 41. minutě, kdy křižný centr zapadl do branky - 2:1. O dvě minuty později unikl obraně hostů Koštialik a střelou na zadní tyč uklidnil domácí - 3:1. Gólem do šatny se blýskl Černý, který po zpětné přihrávce Veselého přesně střelou po zemi zakončil první dějství - 4:1.
Druhý poločas začal ze strany domácích ospale, hosté toho využili a v 68. minutě snížili po standardce - 4:2. Vzápětí měli hosté další příležitost na zdramatizování utkání, jejich šance zůstala nevyužita a na druhé straně udeřil přízemní střelou Černý - 5:2. Poté hosté rezignovali a domácí přidali ještě dvě branky. V 75. minutě dorazil Koštialik hlavou míč do sítě po sólu Poláka - 6:2. Výsledek utkání určil v 80. minutě Květoň, který po pasu Vrzala nedal brankáři hostů žádnou šanci - 7:2.