13. kolo B-tým FK Lety B - TJ Sokol Jeneč B 0:1 (0:1)

15.04.2024 02:47

13. kolo FK Lety B - TJ Sokol Jeneč B 0:1 (0:1)

Zápas s ohromným množstvím neproměněných šancí na letovské straně stál naší rezervu první tříbodovou ztrátu v sezóně.
První velkou šanci zápasu měl domácí Lukáš Květoň, který si našel centr z levé strany a zakončení hlavou bravůrně vytáhl brankář hostí na tyč. Do patnácté minuty hru ovládalo naše družstvo, následně však v této minutě dlouhý výkop brankáře hostí propadl ve středu hřiště k útočníkovi hostů, který parádní střelou otevřel skóre zápasu - 0:1. Následně do pětatřicáté minuty ovládalo hru hostující družstvo, které mělo další šance na zvýšení skóre, ale zůstaly nevyužity. Následně po tomto tlaků hostí se domácí družstvo osmělilo a začalo ovládat hru. Dvě velké šance měl David Koštialik, ale nevyužil ani jednu z šancí, vždy pokryl brankář hostů. Poločas skončil 0:1.
Druhý poločas začal tlakem domácího družstva, který nepouštěl hosty k žádné závažné šanci. Velké šance měli Lukáš Květoň, David Koštialik, Milan Zevl, poslední jmenující trefil tvrdou ranou po zemi tyč hostující branky. Následně opět přišlo "hluché" místo domácích, kdy hosté následně hrozili z rychlých protiútoků do otevřené obrany domácích, avšak všechny útoky hostující Jenče pokryl brankář domácích Petr Štěpán. Též zápas byl velmi vypjatý emočně a docházelo k různým potyčkám hráčů mezi sebou. Na konci zápasu měl jedinečnou příležitost vyrovnat domácí Michal Květoň, ale samostatný únik zakončil, bohužel pro domácí, vedle branky hostů. Zápas skončil prohrou domácích 0:1.